قوانین خرید بیمه نامه

خرید بیمه نامه مسافرتی برای تمامی سفر به تمامی کشورهای دنیا اجباری نیست ولی با توجه به هزینه ی درمان و سایر هزینه ها در کشورهای خارجی، خرید بیمه نامه امری منطقی و مفید می باشد.

البته برای اخذ ویزای شینگن خرید بیمه نامه و ارایه آن به سفارت کشور مورد نظر اجباری می باشد و یکی از ضروریات است.

بعنوان مثال شما می خواهید چند روز به کشور ترکیه سفر کنید. اگر در طول سفر خود دچار سانحه یا حتی یک سرماخوردگی ساده شوید می بایست برای درمان بیماری هزینه ی بسیار بالایی بپردازید زیرا بیمه های تامین اجتماعی و سایر بیمه هایی که در ایران دارید هزینه ی درمان و ... را پوشش نمی دهند.

شما می توانید با خرید یک بیمه نامه ارزان از هزینه های گزافی که برای بیماری و سایر موارد ممکن است برای شما در طول سفر اتفاق بیفتد خودداری کرده و با استفاده از بیمه نامه مسافرتی خیال خود را راحت کنید.

برای خرید بیمه نامه مسافرتی باید کشور مقصد، تعداد روز سفر، نوع ویزا (سینگل یا مالتی)، سن، نام و نام خانوادگی شماره پاسپورت خود را وارد کنید.

از طریق صفحه خرید آنلاین بیمه مسافرتی می توانید اقدام به خرید بیمه نامه کرده و بصورت آنی بیمه نامه خود را دریافت نمایید.

توجه داشته باشید که در سایت بیمه مسافر پس از پر کردن فرم و ارسال اطلاعات بیمه نامه همان لحظه برای شما صادر می شود و شما می توانید بیمه نامه مسافرتی را پرینت کرده و به سفارت مورد نظر تحویل داده یا در طول سفر به همراه داشته باشید. برخی از سایت های بیمه فقط اقدام به ثبت اطلاعات شما بصورت آنلاین می کنند ولی بیمه نامه را همان لحظه صادر نمی کنند و برای صدور بیمه نامه معمولاً یک روز کاری نیاز دارند ولی سایت بیمه مسافر همان لحظه بیمه نامه را صادر و به شما امکان دانلود بیمه نامه را می دهد.

بیمه مسافر برای شما و خانواده لحظات خوش و ایمنی در سفر آرزومند است.

 

logo-samandehi