قوانین و مقررات

قوانین و مقررات خرید بیمه نامه مسافرتی

کاربر گرامی به وب سایت رسمی بیمه مسافر خوش آمدید. در این بخش قوانین و مقررات کلی وب سایت اعلام می شود. لطفاً قوانین و مقررات سایت را به دقت مطالعه نمایید، زیرا استفاده، دسترسی، دانلود مطالب و خرید هرگونه خدمات از این وب سایت به معنای پذیرفتن کامل شرایط و قوانین وب سایت بیمه مسافر است. این قوانین و مقررات شامل تمام بازدیدهای سایت در حال و آینده می باشد و در هر زمان ممکن است در این قوانین و مقررات تجدیدنظر شده و بروزرسانی شوند، لذا کاربران گرامی می بایست هر چند وقت یکبار جهت اطلاع از تغییرات بخش قوانین و مقررات، سایت را بازبینی کنند.
آخرین نسخه به روز شده از این سند با کلیک روی لینک "قوانین و مقررات" که در انتهای صفحات وب سایت قرار گرفته است، قابل مشاهده و دریافت است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخص یا شرکتی گفته می‌شود که با وارد کردن اطلاعات کاربری خود در فرم ثبت نام، اقدام به خرید یا استفاده از خدمات وب سایت نماید.

قوانین عمومی

کلیه اصول و رویه‏‌های این وب سایت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و کاربر نیز موظف به رعایت کلیه ی قوانین مرتبط است. در صورتی که در آینده در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات وب سایت تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و کاربر توافق می‏‌کند که استفاده مستمر از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
ارسال فرم خرید آنلاین بیمه مسافرتی از طرف مشتری به صورت خودکار و فی الفور به معنی پذیرش این سند از طرف مشتری است و پیرو آن شامل حال مشتری خواهد شد.
مشتری تضمین می کند که این سند را به صورت کامل خوانده است و فرصت لازم برای رایزنی قانونی در مورد آن داشته است و بنابراین به صورت روشن همه قوانین، شرایط و ضوابط ذکر شده در این سند را فهمیده و با آن موافقت کرده است.
هر گونه اشتباه از طرفین در پرداخت فاکتور ها قابل برگشت می باشد.

محدودیت ها

کاربر می تواند از اطلاعات و مطالب این وب سایت(اعم از متن، عکس، فیلم، فایل ها با هرگونه فرمت) صرفاً برای استفاده شخصی و غیر تجاری استفاده کند و سایر حقوقی که در این سند صراحتاً به کاربر واگذار نشده، برای سایت محفوظ است. هرگونه کپی برداری و استفاده غیر از اطلاعات این وب سایت غیر مجاز بوده و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
مشتری موافقت می نماید که هیچگونه استفاده خلاف قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران و همچنین قوانین جاری بین الملل را در این وب سایت انجام ندهد.
استفاده از این وب‌سایت به هر شکل برای مقاصد تجاری، تبلیغات، بازاریابی و نظیر آن ممنوع است. برای تبلیغ بر روی این وب‌سایت می‌توانید با ما تماس گرفته و از شرایط تبلیغ آگاه شوید.

لینک به سایر سایت ها

جهت ارایه خدمات بهتر و معرفی زمینه فعالیت این وب سایت، لینک هایی به سایر سایت ها قرار داده شده است. این سایت ها تحت مالکیت و اداره طرف سوم بوده و سایت بیمه مسافر هیچ گونه مسئولیتی در قبال در دسترس بودن، خدمات ارایه شده در آن ها و محتوای آنها ندارد. قراردادن لینک به سایت شرکت های طرف سوم به هیچ گونه به معنی تایید مالکیت، خدمات و مطالب ارایه شده در آن ها نیست و بیمه مسافر مسئولیتی در قبال آن ها ندارد.

استفاده از خدمات

  • ثبت نام و فعالیت هر شخص(حقیقی و حقوقی) در سایت با هر زبان ، نژاد و محل سکونتی در سایت آزاد است.
  • مشتری پس از عضویت در وب سایت حساب کاربری دریافت می کند، که این حساب کاربری شامل اطلاعات وارد شده توسط مشتری، اطلاعات مالی و سوابق خرید از خدمات وب سایت می باشد. تنها مشتری می تواند از حساب کاربری مشتری استفاده کند و حق انتقال، فروش، اجاره یا تخصیص حساب کاربری خود به شخص(حقیقی و حقوقی) دیگر را ندارد، مگر با امضای توافق نامه کتبی با سایت بیمه مسافر.
  • مشتری موظف است برای حساب کاربری خود رمز عبور امن در نظر بگیرد و شخصاً مسئول حفظ، نگهداری و تغییر رمز عبور حساب کاربری خود جهت حفظ امنیت حساب کاربری خود می باشد. در صورت هرگونه قصور و کوتاهی در حفظ رمز عبور توسط مشتری، کلیه ی عواقب مربوط به افشای رمز عبور و استفاده از حساب کاربری توسط غیر، متوجه مشتری می باشد و سایت بیمه مسافر هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.
  • کلیه ی خدمات وب سایت بصورت آنلاین می باشد و هیچ گونه خدماتی جهت صدور بیمه نامه مسافرتی بصورت حضوری انجام نمی پذیرد.
  • مشتری متعهد می گردد کلیه ی اطلاعات مورد نیاز وب سایت اعم از بخش ثبت نام در سایت، خرید آنلاین بیمه نامه و سایر بخش های وب سایت را به درستی وارد نماید و کلیه ی مسئولیت های آنرا بعهده بگیرد. از طرف دیگر وب سایت بیمه مسافر متعهد می گردد به اطلاعات شخصی مشتریان احترام گذاشته و از آن ها محافظت کند.
  • مشتری متعهد می گردد اطلاعات وارد شده در بخش خرید آنلاین بیمه مسافرتی(نام و نام خانوادگی، شماره پاشپورت، تاریخ تولد، مدت سفر و ...) را به درستی وارد نماید.

پایان استفاده

وب سایت بیمه مسافر مجاز است دسترسی مشتری را به بخش یا تمام وب سایت را به هر دلیلی اعم از تخطی از قوانین و مقررات این سند، استفاده از اطلاعات غیر و ... صرفاً با صلاحدید خود پایان دهد و یا معلق نماید. در این صورت کلیه ی قوانین مذکور در این سند تا لحظه ی دسترسی به قوت خود باقی خواهد ماند.

logo-samandehi