چرا باید بیمه مسافرتی بخرم؟

امروزه با توجه به افزایش مسافرت های خارجی و نظر به اینکه هزینه های سرسام آور معالجه و درمان حوادث و بیماری های پیش بینی نشده که گاهی از دهها برابر هزینه پیش بینی شده سفر نیز تجاوز می کند لزوم داشتن بیمه مسافرتی خارج از کشور را گوشزد می نماید. هزینه بسیار ناچیز این نوع بیمه نامه در مقابل هزینه های چند میلیونی یک مسافرت نیز مزید برعلت است که اشخاصی که قصد سفر به خارج از کشور را دارند،حتما بیمه مسافرتی را تهیه و آرامش خاطر در سفر را برای خود وخانواده به ارمغان آورند.

شاید این سئوال برای مسافران پیش بیاید که اصلاً دلیل خرید بیمه مسافرتی چیست؟

در ادامه برخی از دلایل خرید بیمه مسافرتی توسط مسافران را ذکر می کنیم، این شرایط را در نظر بگیرید:

  • ممکن است به دلیل تغییر شرایط آب و هوایی و غذای نامناسب دچار گرمازدگی، مسمومیت و بیماری شوید و نیاز به مراقبت های پزشکی داشته باشید.
  • چمدان یا بار خود را در فرودگاه گم کرده و به وسایل ضروری نیاز دارید.
  • به علت بیماری یا فوت نزدیکانتان مجبور به بازگشت از سفرتان هستید.
  • کیف یا چمدان خود را که داروهای ضروری شما در آن بوده گم کرده و نیاز به خرید دارو دارید.
  • کیف پول و مدارک ضروری خود را گم کرده اید و به پول و مدارک جدید نیاز دارید.

موارد ذکر شده برخی از مشکلاتی هستند که ممکن است در سفر خود با آنها مواجه شوید، اینجاست که بیمه مسافرتی به کمک شما می آید و برای جبران خسارات و مشکلات پیش رو به کمک شما می آید.

تفاوتی ندارد که شما یک سفر چند روزه یا بلند مدت به خارج از کشور دارید، بیمه مسافرتی پاسارگاد با در نظر گرفتن تمامی نیازها و مشکلات و حوادث احتمالی برای مسافران سعی کرده کامل ترین بیمه مسافرتی را با مناسب ترین هزینه در اختیار مسافران قرار دهد.

جهت اطلاع از نحوه پوشش خدمات بیمه اینجا کلیک کنید

logo-samandehi