بیمه مسافرتی ترکیه

کشور ترکیه در جنوب غرب آسیا و خاورمیانه قرار گرفته است و یکی از همسایگان کشور ایران است. این کشور از غرب با دو دریای مرمره و اژه و از جنوب با دریای مدیترانه مرز آبی دارد.

ترکیه با جمعیتی در حدود 77 میلیون و آب و هوای متعادل سالانه جمعیت بسیاری از توریست ها را از سرتاسر جهان به سمت خود جذب می کند. ترکیه کشوری تقریباً کوهستانی است که آب و هوای نسبتاً بارانی دارد. کشور ترکیه مابین 6 کشور آسیایی و 2 کشور اروپایی قرار گرفته است و از نظر جغرافیایی در مکان خاص و مهمی قرار دارد.

پایتخت ترکیه آنکارا است و پرجمعیت ترین شهر آن استانبول است. واحد پول این کشور لیر است و اکثریت جمعیت کشور را مسلمانان به خود اختصاص داده اند.

شهر استانبول مابین دو قاره آسیا و اروپا گسترده شده است. در حقیقت، استانبول تنها شهری در جهان است که در دو قاره قرار گرفته است.

کشور ترکیه بخاطر آب و هوای خوب و قرار گرفتن مابین 3 دریا موقعیت خوبی برای جذب توریست دارد. با توجه به هم مرز بودن ترکیه با ایران این کشور توریست های زیادی را از ایران جذب خود می کند و تعداد زیادی از ایرانیان به دلیل نزدیک بودن مسافت و فرهنگ، این کشور را برای سفرهای برون مرزی خود انتخاب می کنند.

مسئله مهمی که هنگام سفر به ترکیه معمولاً فراموش می شود خرید بیمه مسافرتی است.

 

چرا من باید برای سفر به ترکیه بیمه مسافرتی بخرم؟

با توجه به بالا بودن هزینه های درمان در کشور ترکیه بهتر است قبل از سفر به این کشور حتماً بیمه مسافرتی مناسب را برای خود و خانواده خود خریداری کرده و با خیال آسوده سفر کنید.

بیمه تامین اجتماعی شما در کشور ترکیه هیچ اعتباری ندارد و در صورت بروز بیماری نمی توانید از بیمه تامان اجتماعی یا سایر بیمه های داخلی ایران استفاده نمایید.

مسافرین زیادی هستند که بخاطر یک سرماخوردگی ساده مجبورند مبلغی در حدود 300-400 هزار تومان بابت ویزیت دکتر و خرید دارو بپردازند. با خرید بیمه نامه مسافرتی می توانید در هنگام بروز حادثه و بیماری از بیمه مسافرتی خود استفاده کرده و شرکت بیمه هزینه های جبران خسارت و درمان را پرداخت می کند.

کشور ترکیه هیچ گونه هزینه ای بابت خسارت و درمان در صورت بروز حادثه به شما پرداخت نمی کند.

 

 

برای سفر به کشور ترکیه امکان خرید بیمه نامه های متفاوت با پوشش ها و قیمت های مختلفی وجود دارد. پایین ترین پوشش بیمه مسافرتی برای کشور ترکیه بیمه نامه طرح اقتصادی 10.000 یورو است که قیمت پایینی دارد.

شما می توانید با پرداخت مبلغ بسیار ناچیز و خرید بیمه نامه مسافرتی در صورت وقوع حادثه و بیماری از خدمات بیمه نامه مسافرتی خود برای جبران خسارت و پرداخت هزینه های پزشکی استفاده کنید.

لطفاً قبل از خرید هر بیمه نامه به تعداد آیتم های تحت پوشش و پوشش های هر آیتم توجه نمایید.

مشاهده شرایط و پوشش های انواع بیمه نامه مسافرتی

 

چگونه می توانم بیمه مسافرتی برای سفر به ترکیه تهیه کنم؟

با توجه به موارد ذکر شده بیمه مسافرتی ترکیه برای هر فردی که قصد سفر به کشور ترکیه را دارد( با هر نوع هدفی؛ سیاحت یا تجارت) ضروری و لازم است. شما می توانید برای خرید بیمه مسافرتی به بخش خرید آنلاین بیمه مسافرتی مراجعه کرده و بصورت آنلاین بیمه نامه مورد نظر خود را خرید و دریافت کنید و با این کار آسودگی خاطر و ایمنی را برای خود و عزیزانتان به ارمغان ببرید.

پس از خرید آنلاین بیمه نامه مسافرتی، امکان دانلود بیمه نامه ها به شما داده خواهد شد، در ضمن بیمه نامه ها به آدرس ایمیلی که هنگام خرید بیمه نامه وارد کرده اید ارسال می شود. کافیست بیمه نامه خود را پرینت کنید و در طول سفر به همراه داشته باشید.

 

نحوه کمک رسانی در صورت بروز حادثه به چه شکل است؟

در صورت بروز هرگونه حادثه یا بیماری کافیست با شماره تلفن روی بیمه نامه خود تماس گرفته و مورد را به همکاران ما گزارش کنید. همکاران ما بصورت شبانه روزی آماده کمک رسانی و پرداخت هزینه خسارت های وارد شده به شما می باشند. برای مشاهده بیمه نامه می توانید به بخش نمونه بیمه نامه مسافرتی مراجعه کنید.

در بخش سوالات متداول نیز می توانید سوالاتی که بطور معمول برای مسافران پیش می آید را مشاهده نمایید.

logo-samandehi