بیمه مسافرتی کانادا

کشوری در شمال قاره آمریکای جنوبی که از ده استان و سه قلمرو تشکیل شده است. این کشور با مساحتی در حدود 98/9 میلیون کیلومتر مربع، دومین کشور پهناور جهان از نظر مجموع مساحت و چهارمین کشور از نظر مساحت خشکی است. این کشور بلندترین مرز مشترک را با ایلات متحده داشته که بعنوان بلندترین مرز زمینی در جهان شناخته می شود.

هر چند کانادا پس از روسیه بزرگ ترین کشور جهان است ولی جمعیت آن حدود یک پنجم کشور روسیه است. از جمله پر جمعیت ترین شهرهای کانادا می توان به تورنتو، مونترال و ونکوور اشاره کرد.

بر پایه آمار رسمی مرکز آمار کانادا تعداد ایرانیان ساکن کانادا بیش از 200.000 نفر است و سالانه تعداد زیادی از ایرانیان برای کار و گردش به این کشور سفر می کنند. با توجه به بالا بودن هزینه ی خدمات درمانی در کشور کانادا و اینکه بیمه های تامین اجتماعی و سایر بیمه های سلامت و ... به مسافران در سایر کشورها خدمات نمی دهند، خرید بیمه مسافرتی بیش از پیش اهمیت خود را نشان می دهد.

 

بیمه مسافرتی

اگر تصمیم دارید به خارج از کشور سفر کنید(حتی یک سفر کوتاه مدت) بهتر است که بیمه مسافرتی مناسب را قبل از حرکت برای خود تهیه کنید. بیمه نامه مسافرتی شما بهتر است شامل پوشش های سلامت، حوادث و مشاوره بوده که به شما در پرداخت هزینه های گزافی چون بستری شدن یا هزینه های درمانی کمک کند. وقتی شما در حال سفر هستید، با اطمینان خاطر از این مسئله که کنسلی پرواز شما در برابر حوادثی چون وقفه های در حین سفر، از دست دادن چمدان ها و گم کردن مدارک بیمه شده باشد، این بیمه نامه مسافرتی است که شما را از هزینه های اضافی و اختلالات عمده حین سفر محافظت می کند.

شما می توانید بیمه مسافرتی را از طریق سایت های آنلاین معتبر خریداری نمایید. صرف نظر از آنکه شما چگونه بیمه مسافرتی خود را خریداری می کنید، این امر که شما الزامات واجد الشرایط بودن ، مقررات ، شرایط ، محدودیتها و محرومیتها را کاملا درک کرده باشید بسیار مهم است.

 

 

بیمه مسافرتی برای آنهایی که می خواهند به کانادا سفر کنند

تصمیم دارید به کانادا سفر کنید؟ افرادی که جزو شهروندان کانادایی نیستند از پوشش های بیمه ای بهره مند نمی شوند. این بدان معنی است که مسافرانی که به کانادا سفر می کنند ممکن است در طول مسافرت دچار بیماری یا سانحه ای شوند و با هزینه های گزاف و قابل توجهی روبرو شوند.

سایت بیمه مسافر با قراردادی که با شرکت بیمه پاسارگاد و بیمه سامان منعقد کرده است امکان خرید و صدور آنلاین بیمه مسافرتی کانادا از بیمه پاسارگاد و بیمه سامان را برای مسافران فراهم کرده است.

شرکت بیمه پاسارگاد با عقد قرارداد با شرکت های کمک رسان (SOS) و اواسان (Evasan) بیمه نامه های بخصوصی برای آمریکا، کانادا و ژاپن با تعهد 50000 یورو فراهم کرده است که کامل ترین نوع بیمه نامه برای سفر به کانادا می باشد. همچنین در صورت تمایل مسافر می تواند بیمه نامه های طرح اقتصادی را با تعداد موارد تحت پوشش و هزینه پوشش کمتر برای سفر خود انتخاب کند، این نوع بیمه نامه ها هزینه ی پایین تری نسبت به بیمه نامه های عادی دارند.

شرکت بیمه سامان نیز با عقد قرارداد با شرکت (Mideast Assistance) بیمه نامه طرح پایه 50000 یورو را برای مسافران کانادا فراهم کرده است.

مسافران عزیز می توانند با مراجعه به بخش خرید آنلاین بیمه مسافرتی طرح های مختلف بیمه نامه مسافرتی را مشاهده کرده و با مقایسه تعداد موارد پوشش و هزینه های تحت پوشش نسبت به خرید و صدور آنلاین بیمه مسافرتی کانادا اقدام نمایند.

بیمه نامه مسافرتی کانادا نسبت به نوع بیمه نامه و موارد تحت پوشش هزینه های بستری شدن در بیمارستان و معالجات پزشکی در سفر، انتقال بیمه شده به نزدیک ترین مرکز درمانی در اثر حادثه یا بیماری، پرداخت هزینه فوریت های دندانپزشکی، بازگرداندن جسد بیمه شده به ایران در صورت فوت وی در خارج از کشور، راهنمایی و کمک رسانی در صورت سرقت یا مفقود شدن مدارک و ... را پرداخت می کند.

برای مشاهده ی شرایط و پوشش بیمه های مسافرتی اینجا کلیک کنید.

 بیمه های مسافرتی پاسارگاد و سامان  طیف وسیعی از پوشش ها را در سفر در مقابل هرگونه هزینه ی پیش بینی نشده به مسافرینی که بیمه های مسافرتی را تهیه می کنند ارائه می دهند. به منظور واجد شرایط بودن برای پوشش های بیمه مسافرتی، مسافرین می بایست الزامات را مطالعه نمایند.

بیمه مسافرتی یکی از مهمترین چیزهایی ست که هر فرد برای سفر به خارج از کشور به آن نیازمند است. شما قطعا ماشین خود را بدون داشتن بیمه بدنه و شخص ثالث نخواهید راند ، در مورد بیمه مسافرتی نیز چنین است و چه بسا بهتر آن است که بدون در دست داشتن بهترین بیمه مسافرتی هرگز سفر نکنید!

 

چرا من باید برای سفر به کانادا بیمه مسافرتی بخرم؟

  • بیمه تامین اجتماعی شما تقریبا هیچ اعتباری در کشور کانادا ندارد.
  • پوشش های سلامتی شما هیچ هزینه ایی ولو اندک از مراقبت های پزشکی که برای شما در طی سفر رخ می دهد را پرداخت نمی کنند.
  • هزینه ی درمان و بیمارستان های کانادا بسیار گران هستند و همچنین نیازمند به پرداخت وجه نقد می باشند. این مسئله می تواند شما را با هزینه های گزافی روبرو کند.
  • دولت کانادا هیچ مبلغی برای قبوض درمانی پرداخت شده از سوی شما در کشورهای بیگانه را پرداخت نمی کند.

 

چگونه می توانم بیمه مسافرتی برای سفر به کانادا تهیه کنم؟

شما می توانید بیمه مسافرتی خود را از بخش خرید آنلاین بیمه مسافرتی بصورت آنلاین خریداری کنید. در این بخش با انتخاب کشور کانادا بعنوان مقصد و با وارد کردن مدت سفر و تاریخ تولد لیست بیمه نامه های مختلف با پوشش های مختلف را مشاهده کنید. پس از بررسی تعداد آیتم های تحت پوشش و پوشش های بیمه نامه های مختلف، بیمه نامه مورد نظر را انتخاب کنید و با وارد کردن اطلاعات مورد نیاز اقدام به خرید آنلاین بیمه نامه مسافرتی مورد نظر خود کنید. پس از پرداخت هزینه ی بیمه نامه بصورت آنلاین، بیمه نامه برای شما صادر شده و برای شما ایمیل می گردد، همچنین به شما امکان دانلود بیمه نامه بصورت فایل PDF داده می شود که می توانید بیمه نامه را پرینت کنید و در طول سفر به همراه داشته باشید.

 

نحوه کمک رسانی در صورت بروز حادثه به چه شکل است؟

در صورت بروز هر گونه بیماری، حادثه یا نیاز به کمک مسافر می بایست با شماره تماس هایی که روی بیمه نامه درج شده است تماس گرفته و مشکل پیش آمده را گزارش کند. همکاران ما در شرکت بیمه برای شما تشکیل پرونده داده و پس از راهنمایی نسبت به پرداخت و جبران هزینه های وارد شده اقدام می نمایند.

logo-samandehi